Aktualnie znajdujesz się na: StartOfertaOkna PCV

Okna PCV

 • Nowoczesne okna powinny być nie tylko energooszczędne, ale muszą również zapewniać komfort użytkowania i bezpieczeństwo domowników. Mając to na uwadze oferujemy Państwu okna "Na 6 plus", jako przedstawiciel handlowy firmy SONAROL.

  Stolarka PCV w firmie Sonarol  wykonywana jest tylko i wyłącznie z profili sześciokomorowych. Do wyboru w cenie podstawowej mają Państwo skrzydła i listwy przyszybowe proste i okrągłe, uszczelki czarne i szare. Profile mogą być oklejane jedno lub dwustronnie.  Istnieje również możliwość lakierowania profili jednostronnie i dwustronnie, na dowolnie wybrany kolor. Lakierowanie profili daje możliwość dopasowania stolarki PCV do aluminiowej lub nawet najbardziej wymyślnej aranżacji.

  ZALETY PRODUKTÓW:

  - CICHO :

  Nowoczesne okna „Na 6 plus” wykonane z profili 6 komorowych wraz z trzyszynowymi pakietami o podwyższonych parametrach dźwiękochłonnych pozwalają w pełni korzystać z domowego zacisza.

  - CIEPŁO:

  Sześciokomorowe profile ram i skrzydeł o głębokości 7 cm oraz dwukomorowe pakiety szybowe zespolone za pomocą unikalnej, ciepłej ramki TPS „Kameleon” zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną naszych okien.

  - BEZPIECZNIE:

  Trwałe i niezawodne okucia obwiedniowe wyposażone w zaczepy antywyważeniowe oraz odpowiednie klamki chronią domowników przed wizytą nieproszonych „gości”.

  - ELEGANCKO:

  Symetrycznie i łagodnie zaokrąglone profile, stylowa listwa przyszybowa oraz szara lub czarna uszczelka dodają oknom niepowtarzalnego wyglądu i elegancji. Wypełnienie dolnego rowka okuciowego pozwala utrzymać je w idealnej czystości.

  - NOWOCZEŚNIE:

  Najnowsze okucia to większy komfort, bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetyka. Poprzez ukrycie zewnętrznych zawiasów dodatkowo eliminujemy ucisk na uszczelkę i pozbywamy się mostków termicznych.

  - OSZCZĘDNIE:

  Decydując się na zakup nowoczesnych i energooszczędnych okien „Na 6 plus” osiągasz wymierne korzyści oszczędzając energię, a co za tym idzie pieniądze. Tym samym zmniejszasz emisję dwutlenku węgla, chroniąc środowisko naturalne.