Aktualnie znajdujesz się na: StartOfertaBramy Garażowe

Bramy Garażowe

 •  

  BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE


  Garaż to miejsce, które przede wszystkim powinno być funcjonalne i bezpieczne. Głównym elementem za to odpowiedzialnym jest brama garażowa. Należy zwrócić uwagę na to, że jej zadaniem jest nie tylko ochrona samochodu, ale także zamykanie dostępu do wnętrza naszego mieszkania przed "niechcianymi gośćmi".

  Oferujemy Państwu funkcjonalne rolowane bramy garażowe. Jest to rozwiązanie wszechstronne. Można je umieszczać zarówno w budynkach dopiero co budowanych, jak i tych już skończonych. Bramy rolowane to przede wszystkim oszczędność miejsca.To dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort oraz wygodę użytkowania bramy. Nie zajmują one dużo miejsca, poprawiają bezpieczeństwo kierowcy, ponieważ podniesiony pancerz nie ogranicza widoczności. Warto nadmienić, że pancerz jest wykonany z wysokiej klasy materiału, który charakteryzuje się dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną.

  Bramy rolowane to także bezpieczeństwo. System ten jest wytrzymały oraz odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Solidne prowadnice uniemożliwiają jego wyrwanie. Bramy te wyposażone są również w szereg różnego rodzaju systemów bezpieczeństwa, jak m.in zabezpieczenie przed podniesieniem, a także zabezpieczenie przed przygnieceniem zamykającą się bramą. W przypadku znalezienia się jakiejkolwiek przeszkody w polu działania fotokomórki, brama zostaje natychmiast zatrzymana. Awaria zasilania nie stanowi tutaj problemu.

  Produkt ten wykonany jest w sposób estetyczny, a dzięki dobranej kolorystyce idealnie harmonizuje z elewacją budynku. 

  Zastosowanie napędu elektrycznego oraz zdalnego sterowania zapewnia duży komfort obsługi. Sterowanie radiowe pozwala na otwieranie i zamykanie bramy bez potrzeby wysiadania z samochodu. 

   

  BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE


  Bramy garażowe segmentowe to nowoczesne produkty, stworzone z myślą o wymagających użytkownikach. Wykonane są z materiałów odpornych na korozję, spełniających wszelkie normy jakościowe.

  Bezpieczeństwo użytkowania systemu zapewniają: panel z kształtowym zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem palców, wyłącznik przeciążeniowy, hamulce bezpieczeństwa, fotokomórki. Bramy dostępne są w różnych wzorach. Produkty oferowane są w wymiarach typowych oraz dowolnych na zamówienie. Maksymalne wymiary otworu: szer. 5000 (mm), wys. 3000 (mm). Dodatkowe wyposażenie to rónież automatyka, przeszklenia o różnych wzorach, kratki wentyalcyjne, drzwi przejściowe.

  Bramy segmentowe gwarantują swobodne parkowanie samochodu na krótkim podjeździe. Jest to możliwe dzieki pionowemu prowadzeniu płaszcza bramy.

  Należy także wspomnieć o niewiarygodniej izolacji termicznej i akustycznej. Zapewniają ją stalowe panele o grubości 40 [mm]. Są one ocieplone pianką i uszczelnione na całym obwodzie bramy.

  Stosowanie bram segmentowych to również niezwykły komfort. Bez względu na warunki pogodowe pozwalają na bezpieczny i wygodny wjazd do garażu.

  Doskonałą ochronę użytkowania gwarantuje panel z zabezpieczeniem kształtowym - możesz swobodnie przesuwać dłoń po płaszczu bramy nawet w miejscu łączenia paneli. Sprężyny równoważące ciężar płaszcza umieszczone są w bezpiecznym miejscu - wysoko, ponad otworem wjazdowym. Wszystkie bramy ze sprężynami skrętnymi posiadają w standardzie zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyn. Bramy ze sprężynami naciągowymi można dodatkowo wyposażyć w zabezpieczenia w przypadku pęknięcia linki.
   

  BRAMY GARAŻOWE UCHYLNE


  Bramy uchylne są bardzo popularne na rynku. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu niezwykle bezpiecznego zespołu sprężyn w osłonach oraz samonastawnych rolek.

  Gwarantują one płynny ruch skrzydła. Jest to dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie elegancję, wygodę oraz komfort użytkowania systemu. Dwupunktowe zatrzaskowe ryglowanie daje pewność zamknięcia garażu. We wszystkich bramach uchylnych ościeżnice są skręcane z zamkniętych profili stalowych, ocynkowanych. Praktyczne i niedrogie dodatki jak drzwi przejściowe czy kratka wentylacyjna są doskonałym uzupełnieniem oferty. Brama dostępna jest w wersji ocieplonej i automatycznej. Bramy uchylne produkowane są w wymiarach typowych oraz na zamówienie. Maksymalne wymiary bramy : szer. 4000(mm), wys 2700(mm). 

  Nasze bramy to przede wszystkim niska cena oraz niezawodność działania!

  Wygodne wejście do garażu bez konieczności otwierania całej bramy umożliwia zamontowanie drzwi przejściowych w skrzydle. Teraz bez niepotrzebnego wysiłku można wyjść, wyprowadzić rower czy schować narzędzia.

  Zamykanie i otwieranie bramy przebiega stabilnie, łatwo i pewnie.

  Długoletnie użytkowanie bramy gwarantuje zastąpienie procesu spawania skręcaniem. We wszystkich bramach uchylnych ościeżnice są skręcane z zamkniętych profili stalowych, ocynkowanych. W ten sposób wyeliminowano możliwość powstania ewentualnych ognisk korozji.