Aktualnie znajdujesz się na: StartOfertaŻaluzje

Żaluzje

 • Żaluzje wewnętrzne
   
  to jedne z najbardziej popularnych i uniwersalnych osłon okiennych, występujących na polskim rynku. Aluminiowe lamele zawieszone są na specjalnej drabince sznurkowej lub taśmowej, w przypadku wiekszych wymiarów. Żaluzje zamontowane na oknie, wnęce okiennej są atrakcyjnym elementem wystroju wnętrz mieszkalnych i biurowych
   
  • chronią przed nagrzewaniem się nasłoniecznionych pomieszczeń latem (aluminium odbija promieniowanie podczerwone )
  • ograniczają utratę ciepła zimą
  • zapewniają prywatność
  • zmienny kąt nachylenia lamel pozwala na płynną regulację oświetlenia pomieszczeń, a w dni pochmurne możemy okno odsłonić podnosząc żaluzję do góry.
  Żaluzje poziome oferujemy w bardzo bogatej gamie kolorystycznej, dostepnej w wersji lamel 16mm, 25mm oraz 50mm.
   
  Z uwagi na potrzeby rynku i coraz wieksze wymagania Klienta, stworzony został system żaluzji poziomej z zamaskowanym elementem operacyjnym (tzw. kasetką), co daje większe poczucie estetyki i funkcjonalności. W swojej ofercie posiadamy żaluzje poziome sterowane ręcznie pokretłem, wykonanym z tworzywa oraz z wyjątkowo wygodnym w użytkowaniu systemem sterowania łańcuszkiem.
   
  Klientom najbardziej wymagającym oferujemy napęd elektryczny sterowany zdalnie pilotem
   
  Żaluzje drewniane
   
  Dla wymagającyck Klientów, firma GOKAR wprowadziła do swojej oferty, systemy drewnianych żaluzji poziomych. Są to żaluzje wykonane z wysokiej jakości drewna nadającego wnętrzu nowoczesny i elegancki wystrój. Wystepują w wersjach o szerokości lamelek 25mm i 50mm. Żaluzje poziome, drewniane można montować bezpośrednio do listwy przyszbowej skrzydła okiennego, jak również bezpośrednio do ściany lub sufitu, w zależności od rodzaju zastowanych wieszaków.
   
   
  Żaluzje poziome fasadowe.
   
  Żaluzje fasadowe to żaluzje, które stosowane są jako zewnetrzne i wewnętrzne zaciemnienie okien, drzwi, tarasów oraz dużych przeszkleń budynków. Żaluzje fasadowe w swoim zastosowaniu doskonale powstrzymują promienie słoneczne i skutecznie zabezpieczają pomieszczenie przed nagrzewaniem.
  Dodatkowo, swoboda regulacji kąta nachylenia listew umożliwia wybór odpowiedniego stopnia zaciemnienia. Żaluzje fasadowe zmieniają wygląd elewacji zewnetrznej budynku, nadając mu nowoczesny i estetyczny charakter. Szeroka gama kolorystyczna żaluzji fasadowych pozwala na doskonałe wkomponowanie żaluzji w elewację budynku.
   
  Trwałość konstrukcji żaluzji fasadowych w połączeniu z wysoką odpornością powłok lakierniczych gwarantują długoletnie i bezawaryjne użytkowanie.
   
  W swojej ofercie posiadamy żaluzje fasadowe o szerokości listew 50mm i 80mm w kształcie litery C, oraz o szerokości 90mm w kształcie litery Z.
   
  Żaluzje fasadowe charakteryzują się łatwością montażu, bardzo lekką konstrukcją oraz wysoką estetyką. Żaluzje fasadowe mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie.
   
  Aby poprawić komfort użytkowania żaluzji fasadowych, polecamy stosowanie napędów elektrycznych. W naszej ofercie posiadamy szereg rozwiazań, które w znacznym stopniu podnoszą wygodę obsługi tych żaluzji. Napędy elektryczne pozwalają na zastosowanie odpowiednich czujników pogodowych: słonecznych, słoneczno-wiatrowych, które samoczynnie sterują żaluzjami fasadowymi w zależności od natężenia promieni słonecznych i siły wiatru. W ofercie posiadamy napędy i sterowania wiodących europejskich producentów w tym: SOMFY, GEIGER, ELERO.