Aktualnie znajdujesz się na: StartOfertaMoskitiery

Moskitiery

 • MOSKITIERA- Zasłonka Siatkowa

   

  Zasłonka siatkowa to niestandardowe, nowoczesne rozwiązanie dla domu. Jest to moskitiera blokująca dostęp owadom do wnętrza mieszkania. Wykonana jest z  pionowych pasków z obciążeniem. Dzięki temu nie musimy przez cały czas otwierać stałych zasłon. To rozwiązanie niezwykle wygodne, efektywne i co najważniejsze - funkcjonalne.

 • MOSKITIERA - plisse ZIG-ZAG

   

  To produkt niezwykle funkcjonalny i efektywny. Zapobiega przedostawaniu się owadów do wnętrza naszych mieszkań. Główne zalety tego produktu to przede wszystkim: nie ograniczanie widoczności, możliwość zatrzymania w dowolnej pozycji, nie ograniczanie funkcjonalności drzwi oraz zastosowanie niskiej prowadnicy, która nie utrudnia przechodzenia. Moskitiery te to dobry wybór dla osób ceniących nowoczesność, efektywność oraz funkcjonalność produktu.

 • MOSKITIERY - RAMKA

   

  Ramki moskitierowe są bardzo dobrą ochroną przed wszelkiego rodzaju owadami. Chronią one wnętrze mieszkania przed dostawaniem się insektów. Ramki pozwalają na dopasowanie kształtu moskitiery do większości profili okeinnych. Warto zauważyć, że są one również prawie niewidoczne, posiadają delikatny wygląd. Oprócz tego profil moskitiery posiada odpowiednią sztywność przy minimalnym wykorzystaniu materiału.

 • MOSKITIERY- Drzwi Siatkowe

   

  Moskitiery są produktami, które chronią wnętrze naszego mieszkania przed insektami i wszelkiego rodzaju owadami. Jest to szczególnie pomocne w ciepłe dni, kiedy to uchylanie okien, czy drzwi balkonowych jest konieczne. Oferujemy również moskitiery - drzwi siatkowe, które idealnie komponują się z drzwiami balkonowymi/ tarasowymi. Są one dostosowane do większości profili drzwiowych.

 • MOSKITIERY- Rolowane Siatki do Drzwi

   

  Bardzo dobrym rozwiązaniem do domu są rolowane siatki do drzwi, któe zapobiegają przedostawaniu się owadów do wnętrza mieszkania. Jest to bardzo praktyczne, i co najważniejsze, trwałe rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu mocnej konstrukcji są one odporne na działanie uszkodzeń mechanicznych. Siatka tej moskitiery jest odpowiednio naciągnięta, co praktycznie uniemożliwia przedostawanie się insektów do domu. Są one również bardzo funkcjonalne, ponieważ możemy je przesuwać.

 • MOSKITIERA- Rolowane Siatki do Okien

   

  Rolowane siatki do okien to moskitiery, które zabezpieczają wnętrze naszego domu przed owadami i insektami. Konstrukcja tego produktu jest bardzo podobna do roletek materiałowych w kasecie. Jednak w tym przypadku zamiast materiału tkaniny w kasecie znajduje się siatka przeciw owadom. To bardzo trwała i co najwazniejsze odpowiednio naciągnięta konstrukcja. Jest ona funkcjonalna i niezwykle efektywna. System ten jest szczelny, montowany na stałe.